Zapraszamy : Poniedziałek - Piątek : 7.00 - 22.00 Sobota : 8.00 - 20.00 Niedziela : 8.00 - 17.00
  telefony : 41 230 22 44; 887 666 662

O nas

Rezonans Sp. z o.o. to firma powstała w 100 % na bazie kapitału polskich inwestorów. Współpracując z najwyższej klasy specjalistami radiologii z ośrodków w Kielcach i Krakowie, zapewniamy Państwu wykonywanie profesjonalnych badań rezonansem magnetycznym, które w dzisiejszej medycynie stają się jednym z podstawowych narzędzi diagnostycznych.

Wykorzystywany przez nas sprzęt firmy General Electric – Signa Hde, jest platformą sprzętową najnowszej generacji o polu magnetycznym 1.5T, która dzięki szerokim możliwościom technicznym i bogatemu oprogramowaniu klinicznemu umożliwia wydajną i skuteczną diagnostykę MR, obejmującą m.in.:

1. badania neurologiczne (rdzeń kręgowy, obrazowanie mózgu)
2. badania stawów (kolano, bark, nadgarstek, staw skokowy)
3. badania obszaru jamy brzusznej (wątroba, nerki)
4. badania naczyniowe z kontrastem i bez

Unikalna technologia PROPELLER, umożliwia wykonywanie badań mózgu u osób, które nie mogą leżeć nieruchomo (np. z chorobą Parkinsona), specjalistyczne oprogramowanie (LAVA, 2D FatSat FIESTA, MRCP) pozwala na badanie okolic jamy brzusznej, a 3D FIESTA-C (Plus), stawów (kolano, bark, nadgarstek, staw skokowy)

Jesteśmy przekonani, że nowoczesny sprzęt i profesjonalna obsługa pozwoli na zdobycie zaufania pacjentów i przyczyni się do większego wykorzystania i skrócenia oczekiwania na badania rezonansem magnetycznym w Kielcach i województwie świętokrzyskim.