Kontakt

Pracownia MR czynna

Pon - Pt: 7:00 - 22:00

Sobota:  8:00 - 20:00


ul. Zagnańska 77
25-558 Kielce
41 230-22-44
887-666-662
info@rezonanskielce.pl
O nas

Rezonans Sp. z o.o. to firma powstała w 100 % na bazie kapitału polskich inwestorów. Współpracując z najwyższej klasy specjalistami radiologii z ośrodków w Kielcach, Łodzi i Gliwicach, zapewniamy Państwu wykonywanie profesjonalnych badań rezonansem magnetycznym, które w dzisiejszej medycynie stają się jednym z podstawowych narzędzi diagnostycznych.

Wykorzystywany przez nas sprzęt firmy General Electric - Signa Hde, jest platformą sprzętową najnowszej generacji o polu magnetycznym 1.5T, która dzięki szerokim możliwościom technicznym i bogatemu oprogramowaniu klinicznemu umożliwia wydajną i skuteczną diagnostykę MR, obejmującą m.in.:

  1. badania neurologiczne (rdzeń kręgowy, obrazowanie mózgu)
  2. badania stawów (kolano, bark, nadgarstek, staw skokowy)
  3. badania obszaru jamy brzusznej (wątroba, nerki)
  4. badania naczyniowe z kontrastem i bez

Unikalna technologia PROPELLER, umożliwia wykonywanie badań mózgu u osób, które nie mogą leżeć nieruchomo (np. z chorobą Parkinsona), specjalistyczne oprogramowanie (LAVA, 2D FatSat FIESTA, MRCP) pozwala na badanie okolic jamy brzusznej, a 3D FIESTA-C (Plus), stawów (kolano, bark, nadgarstek, staw skokowy)

Jesteśmy przekonani, że nowoczesny sprzęt i profesjonalna obsługa pozwoli na zdobycie zaufania pacjentów i przyczyni się do większego wykorzystania i skrócenia oczekiwania na badania rezonansem magnetycznym w Kielcach i województwie świętokrzyskim.